Bleach szerepjáték

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach szerepjáték


    A harcok menete

    Kuchiki Byakuya
    Kuchiki Byakuya
    Főadmin
    Főadmin


    Hozzászólások száma : 13
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 04.
    Tartózkodási hely : Soul Society

    A harcok menete Empty A harcok menete

    Témanyitás  Kuchiki Byakuya Kedd Aug. 04, 2009 11:11 am

    Nos... Hogy ne legyenek félreértések, most elmondom, hogy nagyjából hogyan kéne lefolynia egy harcnak...

    1. A legfontosabb! Nem irányítjuk egymás karakterét!
    Ilyet meg sem lássak, mint pl.: "...Megvágtam, amitől kidőlt, aztán odamentem és leszúrtam..."- Az ilyen nemű hozzászólások törölve lesznek!

    2. A harc kimenetele mindig az összecsapó felek lélekenergia mennyiségétől dől el! Szóval olyat nem akarok meglátni, hogy egy 9. tiszt legyőzte a kapitányát...

    3. A hozzászólásotokban csak a ti cselekvéseiteket írjátok le! Pl.: ...Szabadon engedtem a kardom erejét, majd bal kezemmel ellenfelem felé mutattam és ellőttem irányába egy byakurayt... - ennyi! Ezek után csak azt kell megvárni, hogy erre az ellenfél mit lép!

    4. A staff jó szemmel nézi, ha minőségi és hosszú harci postot írtok, amiben sokat írtok a kialakult helyzetekről. Pl. Mit gondoltok az ellenfélről, a kardjáról, a támadásairól, az erejéről, stb...

    Eddig ennyi, de ha még ki tudjuk egészíteni valamivel, akkor azt hozzá foglyuk írni!

      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 2:21 am